O nas

 

 

makeafabric jest profesjonalnym dostawcą spersonalizowanych materiałów tekstylnych drukowanych cyfrowo. Dążymy do tego, aby być liderem na rynku europejskim, a naszymi działaniami chcemy inspirować branże do innowacji i rozwoju. Połączyła nas pasja do druku, dekoracji i nowych technologii, w efekcie czego zapraszamy Was do naszego świata tkanin!

 

Dlaczego my?

 

Szeroki gamut kolorystyczny

dzięki ośmiokolorowej technice druku możemy wydrukować ponad 90% kolorów Pantone oraz uzyskać żywe i bardzo nasycone kolory

Duży wybór paternów

oddajemy w Wasze ręce bazę ponad 12 milionów wzorów, którą wciąż powiększamy o nowe, oryginalne paterny

Profesjonalizm i doświadczenie

W naszych szeregach mamy osoby z dużym doświadczeniem zarówno w dziedzinie druku cyfrowego, materiałoznawstwa, jak i obsługi klienta. Łączymy profesjonalizm z pasją, dlatego chcemy, abyś otrzymał to czego oczekujesz w najwyższej jakości.

Personalizacja wzorów

dajemy Wam możliwość dopasowania wybranego wzoru do własnych upodobań. Pokażcie swój indywidualny styl.

 

Technologia

 

Ekologia

Stosowane przez nas wodne tusze pigmentowe to jedna z najczystszych technologi druku. Nośnikiem pigmentu jest woda, a para wodna to jedyny produkt uboczny procesu druku i jego utrwalania. Zadrukowane materiały mogą być używane do produkcji odzieży, dekoracji wewnętrznych i innych produktów mających bezpośredni kontakt ze skórą.

Kolorystyka i jakość

Standardowe plotery drukujące, niezależnie od technologii, posiadają cztery bazowe kolory – CMYK. Nasza maszyna ma dodatkowe aż 4 precyzyjne głowice (orange, violet, grey, red), z kroplą o wielkości od 3,5 pl, które zapewniają wydruki w fotograficznej wręcz jakości. Dzięki nim jesteśmy w stanie uzyskać ponad 90% żywych i nasyconych kolorów z próbnika Pantone, w tym także drukować zdjęcia czy pliki klientów.

Materiały

Specjalnie stworzony system transportu mediów na maszynie zwany QuadroDrive, umożliwia druk bezpośredni na różnego rodzaju tekstyliach, dlatego też tkaniny bawełniane, lniane, bambusowe, a nawet jedwabne nie stanowią dla nas problemu. Z powodzeniem drukujemy także na elastycznych dzianinach czy materiałach z domieszką lycry lub elastyny, włącznie z tkaninami powierzonymi nam przez klientów.